Jaka Torba dla mamy najlepsza? Ranking 2020

torba dla mamy, do wózka

Torba dla mamy

Idealna torba dla mamy powinna być pojemna, lekka, wygodna i łatwa do zorganizowania. Torby takie często dołączane są do wózków, warto więc również pod tym kątem oglądać dostępne modele. Jeśli jednak decydujecie się na zakup torby oddzielnie, jeśli np. z jakiegoś powodu nie używacie w ogóle tradycyjnych gondoli, możecie mieć trochę większe wymagania i skupić się tylko i wyłącznie na torbie, szukając tej idealnej.

Torba dla mamy powinna być wykonana bardzo solidnie, tak aby nawet jeśli torba będzie ważyć nieco więcej – nic nie zostało naderwane, czy uszkodzone. Poza tym polecam torby wykonane z miękkich materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Najlepiej, jeśli torbę będzie można wyprać lub jeśli będzie wykonana z materiału nie wchłaniającego wody.

W zależności od tego do czego torbę będziecie wykorzystywać – tzn., czy jest to torba do noszenia na co dzień, na spacery, czy raczej tylko na większe wyjazdy, czy wizytę w szpitalu po urodzeniu – wybierzcie rozmiar. Jeśli torba jest wam potrzebna na spacer najlepiej kupić niewielki model lub skusić się na dwa – mniejszy i większy. Torba na spacer musi mieć długi pasek – który będziecie mogli przypiąć zarówno do wózka, jak i wygodnie przewiesić przez ramię. Torba na spacer powinna pomieścić tylko podstawowe akcesoria – pieluszki, chusteczki, ubranka na zmianę, butelkę, ewentualnie przekąski i zabawki. Może mieć jedną dużą przegrodę, w której umieścić można wszystko związane z dzieckiem, a do tego mniejszą kieszonkę, na portfel, komórkę itd. Bardzo wygodna jest też zewnętrzna kieszeń na butelkę, warto poszukać takiej, która jest dodatkowo izolowana, tzn. trzyma ciepło pokarmu.

Torby dla mam większe powinny być dużo bardziej zorganizowane, niż klasyczne walizki. Przegródki, kieszonki, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz będą niezbędne. Pomoże to uniknąć wielu stresów, usprawni wszystkie czynności związane z pielęgnacją i pomoże wam odpowiednio spakować torbę, tak by o niczym nie zapomnieć.

Osobno potraktuję typowo wózkowe torby, które nie są wygodne w noszeniu na ramieniu, ale za to idealnie potrafią spełnić swoją rolę – są pojemne, a producenci proponują naprawdę zaskakujące rozwiązania, jeśli chodzi o ich organizację. Polecam szczególnie modele a’la kosmetyczka, w których mieści się dużo bocznych kieszonek i które świetnie pozwalają się zorganizować.

Bardzo ważne, w przypadku każdego typu torby jest sposób otwierania. Najlepiej jeśli torba posiada duży otwór, zapinany na zamek. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest zamek odpinany z trzech stron, a czasami również rozkładany bok. Chodzi o wygodę, szczególnie w ekstremalnych warunkach, w jakich przychodzi karmić i przewijać na spacerach.

Torba dla mamy - Ranking 2020

W tabelce poniżej możecie sprawdzić jakie produkty w kategorii Torba dla mamy aktualnie cieszą się największą popularnością na serwisie Skąpiec.pl. Ten ranking aktualizuje się każdego dnia!

MiejsceTorba dla mamyProducentCena
1BabyOno Torba dla mamy BASIC SO CITY z matą do przewijania -BabyOnoAktualna Cena
2Canpol babies Babies, Plecak dla Mamy, GranatowyCanpol babiesAktualna Cena
3La Millou Dolce Vita Pure GranatowyLa MillouAktualna Cena
4Canpol babies Babies, Plecak dla mamy, CzerwonyCanpol babiesAktualna Cena
5Zuma Kids Zuma Kids Organizer do wózka - ZigZag 371720Zuma KidsAktualna Cena

tego szukacie najczęściej:

 • torba dla mamy

Torba dla mamy - Opinie, Propozycje, Komentarze

 1. Monia

  25 listopada 2014
 2. Linda

  11 lutego 2015
 3. Marcelina

  17 lutego 2015
 4. Gośka

  13 listopada 2015
 5. Hanka

  19 października 2016
 6. Karolina

  17 października 2017

Dodaj Opinię