Jakie Pierwsze buciki najlepsze? Ranking 2020

Twoje dziecko stawia pierwsze kroki? Czas na zakup obuwia!

Jest to bardzo ważny moment, nie możesz zlekceważyć pierwszych bucików. To od nich zależy między innymi to, czy stopy twojego dziecka będą rozwijać się prawidłowo. Malutkie stópki są bardzo delikatne i wymagają szczególnej troski. Jeśli zostaną zaniedbane teraz, mogą stanowić problem nawet do końca życia!

Oto kilka spraw, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupów:

Po pierwsze materiały. Buciki najlepiej jeśli wykonane są z naturalnej, miękkiej skóry, oddychającej i elastycznej. Dla wygody i odpowiedniej higieny. Po drugie spód bucika powinien być miękki! Muszą łatwo się zginać, szczególnie w miejscy, w którym zaczynają się dziecięce paluszki. Podeszwa powinna być cienka. Jest to ważne, by dziecko nie stawiało nóżek krzywo.

Kolejna sprawa, to kształt i długość. Buciki powinny mieć szeroki czubek, wysoki, najlepiej dodatkowo wzmocniony. Bucik powinien być dłuższy od stopy dziecka mniej więcej o centymetr, stópka musi mieć swobodę. Dodatkowo bucik powinien być nieco usztywniony na pięcie, co zapobiega odkształceniom i wspomaga odpowiednie stawianie stopy. But powinien łatwo wchodzić na stopę, nie może być wciskany na siłę. Jeśli wahacie się między dwoma rozmiarami – zawsze wybierajcie większy. W sklepach zwykle są specjalne miarki, które pomogą wam dobrać odpowiedni rozmiar.

Warto również wspomnieć, że jeśli macie dywany, jest ciepło – dziecko powinno chodzić na boso – wtedy właśnie stopa rozwija się najlepiej.

Kupując buty dziecięce nie można oszczędzać. Ważna jest jakość, lepiej więc kupować obuwie dobrych firm, specjalizujących się w produkowaniu właśnie bucików dla dzieci.

Pierwsze buciki - Ranking 2020

W tabelce poniżej możecie sprawdzić jakie produkty w kategorii Pierwsze buciki aktualnie cieszą się największą popularnością na serwisie Skąpiec.pl. Ten ranking aktualizuje się każdego dnia!

MiejscePierwsze bucikiProducentCena
1Nanaf Organic Organiczne Rękawiczki Niedrapki Basic BiałeNanaf OrganicAktualna Cena
2Titot GREY CHAMBRAY ze skórką - Szare - rozmiar 12-18 msc - Papcie Titot - SKÓRZANA PODESZWA TITOT 12-18 GREY CHAMBRAYTitotAktualna Cena
3Attipas RAINBOW BLACK - rozmiar XL/22,5 - buty/skarpetki/papcie RAINBOW BLACK XLAttipasAktualna Cena
4Attipas Cutie Gray/Szare - rozmiar M/20 - buty/skarpetki/papcie CUTIE GREY MAttipasAktualna Cena
5Titot Góry ze skórką - rozmiar 3-4 lata - Papcie Titot - SKÓRZANA PODESZWA TITOT 3-4 GÓRYTitotAktualna Cena

Pierwsze buciki - Opinie, Propozycje, Komentarze

 1. frytka

  30 lipca 2014
 2. cebula

  24 listopada 2014
 3. Aurelka

  3 lipca 2015
 4. Magdalena

  17 lutego 2019

Dodaj Opinię