Jakie Pierwsze buciki najlepsze? Ranking 2019

Twoje dziecko stawia pierwsze kroki? Czas na zakup obuwia!

Jest to bardzo ważny moment, nie możesz zlekceważyć pierwszych bucików. To od nich zależy między innymi to, czy stopy twojego dziecka będą rozwijać się prawidłowo. Malutkie stópki są bardzo delikatne i wymagają szczególnej troski. Jeśli zostaną zaniedbane teraz, mogą stanowić problem nawet do końca życia!

Oto kilka spraw, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupów:

Po pierwsze materiały. Buciki najlepiej jeśli wykonane są z naturalnej, miękkiej skóry, oddychającej i elastycznej. Dla wygody i odpowiedniej higieny. Po drugie spód bucika powinien być miękki! Muszą łatwo się zginać, szczególnie w miejscy, w którym zaczynają się dziecięce paluszki. Podeszwa powinna być cienka. Jest to ważne, by dziecko nie stawiało nóżek krzywo.

Kolejna sprawa, to kształt i długość. Buciki powinny mieć szeroki czubek, wysoki, najlepiej dodatkowo wzmocniony. Bucik powinien być dłuższy od stopy dziecka mniej więcej o centymetr, stópka musi mieć swobodę. Dodatkowo bucik powinien być nieco usztywniony na pięcie, co zapobiega odkształceniom i wspomaga odpowiednie stawianie stopy. But powinien łatwo wchodzić na stopę, nie może być wciskany na siłę. Jeśli wahacie się między dwoma rozmiarami – zawsze wybierajcie większy. W sklepach zwykle są specjalne miarki, które pomogą wam dobrać odpowiedni rozmiar.

Warto również wspomnieć, że jeśli macie dywany, jest ciepło – dziecko powinno chodzić na boso – wtedy właśnie stopa rozwija się najlepiej.

Kupując buty dziecięce nie można oszczędzać. Ważna jest jakość, lepiej więc kupować obuwie dobrych firm, specjalizujących się w produkowaniu właśnie bucików dla dzieci.

Pierwsze buciki - Ranking 2019

W tabelce poniżej możecie sprawdzić jakie produkty w kategorii Pierwsze buciki aktualnie cieszą się największą popularnością na serwisie Skąpiec.pl. Ten ranking aktualizuje się każdego dnia!

MiejscePierwsze bucikiProducentCena
1Nanaf Organic Organiczne Rękawiczki Niedrapki Basic BiałeNanaf OrganicAktualna Cena
2Kaiser Buciki ochronne Kaiser czarneKaiserAktualna Cena
3Attipas Zoo Black/Czarne - rozmiar S/19 - buty/skarpetki/papcie ZOO BLACKAttipasAktualna Cena
4Attipas Zoo Black/Czarne - rozmiar M/20 - buty/skarpetki/papcie ZOO BLACK MAttipasAktualna Cena
5Titot Papcie - rozmiar 4-5 Lata Ze Skórką - Kremowe Misie - SKÓRZANA PIĘTKATitotAktualna Cena

Pierwsze buciki - Opinie, Propozycje, Komentarze

 1. frytka

  30 lipca 2014
 2. cebula

  24 listopada 2014
 3. Aurelka

  3 lipca 2015
 4. Magdalena

  17 lutego 2019

Dodaj Opinię